ТНЕ WHEEL OF TIME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТНЕ WHEEL OF TIME

ALLY FORUM
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ВАЖНО!!! ДА ГО ПРОЧЕТЕ ВСЕКИ ЧЛЕН НА КУБИК!!!

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 203
Age : 49
Localisation : Горна Оряховица
Registration date : 02.06.2007

ВАЖНО!!! ДА ГО ПРОЧЕТЕ ВСЕКИ ЧЛЕН НА КУБИК!!! Empty
ПисанеЗаглавие: ВАЖНО!!! ДА ГО ПРОЧЕТЕ ВСЕКИ ЧЛЕН НА КУБИК!!!   ВАЖНО!!! ДА ГО ПРОЧЕТЕ ВСЕКИ ЧЛЕН НА КУБИК!!! Icon_minitimeПон 24 Сеп - 22:15

Клана беше създаден с една единствена цел - да се трепят РБ-ве и за кеф на всички желаещи да правят това от алито. Да вярно в един момент събрах доста негативи от страна на хората които не са в CUBIK, но предполагах, че ще стане така.
Явно вече няма интерес за РБ, така че невиждам смисъл клана да съществува. Няма да го развалям, но най-официално казвам край на събиранията за РБ. Всеки е свободен да излиза от него и да си ползва героя за каквото намири за добре. Недейте оставя нищо в съндъка дори и това което аз съм ви давал, те са си ваши.
По въпроса за матса, той не е мой а е общ. Всичко ще прехвърля в хазната на новия клан при Румен, поради простата причина, че най-редовните в CUBIK, ще са в новия клан. Парите 14кк също. Има пълен сет zub за маг - гласих го за Митака, но той така и невлезе, него давам на Пламен. На всички с изключение на Пламен и хората от ГО давах пари чат пат, затова zubeto го давам на Пламен. Ако все пак някой претендира за нещо да пише тука или вечер да ми PM на gen - ще бъде уважен!
Една малка равносметка:
- измряха всички РБ от 20 до 52-54 лвл. като някои наистина много мряха.Very Happy
- раздадени пари - 60 kk - неброя парите похарчени за интеми - с тях са към 100кк.
- 3-4 успешни мас ПВП scratch Very Happy
- и всичко това не е от значение, а най-важното е че си правихме КЕФА!

Клана го оставям в алито, но решението дали той да е там ще вземе али лидера.

Успех на всички!!

Върнете се в началото Go down
http://tarvalon.hit.bg
 
ВАЖНО!!! ДА ГО ПРОЧЕТЕ ВСЕКИ ЧЛЕН НА КУБИК!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ТНЕ WHEEL OF TIME :: КЛАН ФОРУМИ :: РБ КЛАН CUBIK-
Идете на: