ТНЕ WHEEL OF TIME
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ТНЕ WHEEL OF TIME

ALLY FORUM
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Цели на алианса

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
moarein

moarein


Брой мнения : 9
Age : 51
Registration date : 04.06.2007

Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitimeНед 26 Авг - 10:09

Здравейте всичкиSmile
Вчера проведохме нещо като клан съвет на ТарВалон. Говорихме за различни неща - крафт, РБ и най-вече - войни.
Искам да се съберем по възможност всички клан лидери на едно място, за да обсъдим някои неща.
Ще ги маркирам още тук:
1. Райд Босове - големи обачеSmile Вече сме достатъчно хора голям левъл - даите да се уточни един час всеки ден.
2. Евентуално прегрупиране на клановете. В момента сме 10 клана с по 4-5 човека онлайн. Варианти да се съберем в 2 или 3 клана.
3. Войни. Мразя да се бия обаче понякога се налага. Писна ми да идват където бия и да ме гонят само защото съм сам или по други причини. Ясно е, че сме доста изостанали от другите кланове и една евентуална война ще доведе до доста изхабени нерви, но лично на мен ми писна да ми се правят н аотворени разни 16 годишни лайненца, които по цял ден цъкат и се чудят кой да изкармят. В момента към ТарВалон има обявени 5 войни - засега не съм приел нито една, но ако почнат да ни кармят ще бъда принуден да приема. А приема ли, няма да съм аз тоя, дето ще я откаже после!
4. Търговия между клановете - размяна на всякакви неща.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 203
Age : 49
Localisation : Горна Оряховица
Registration date : 02.06.2007

Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitimeПон 27 Авг - 12:45

Хайде аз да напиша нещо, макар че повечето ми знаят мнението. Ще почна от последното - мисля че разменната търговия между клановете си я има и така трябва да бъде.
Относно войните - невиждам смисъл от тях и винаги съм бил против тях. Който на какъвто иска да се прави, дреме ми на шапката - все пак това е игра!! Но дали да приемеш тези войни ти ще си решиш като клан ладер. Разбира се има ли война някой от клановете в алито - цялото али и във война!! Мисля че по това няма да има две мнения.
За обединяване на клановете - проблем беше при С3, тъй като в али можеше да има 3 клана само /ако не се лъжа/. Сега това не е така и невиждам смисал от това нещо. Е ако си ришил да правиш голям и силен клан и имаш време за това първи ще дойда при теб!
За РБ ако се организира нещо и няма танк, ще намеря начин да дойда - обещавам.
Върнете се в началото Go down
http://tarvalon.hit.bg
moarein

moarein


Брой мнения : 9
Age : 51
Registration date : 04.06.2007

Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitimeПон 27 Авг - 15:45

Значи не ме разбирайте погрешно - много мразя войни и тем подобни глупости. Но ако почнат да ме кармят под път и над път - приемам война и ги почваме. изобщо не ме интересува колко е силен еди кой си клан и колко члена с S grade имат. По принцип съм такъв човек - избягвам максимално неприятностите, но когато вече е неизбежно се бия до дупка и не ми пука колко е по-силен от мен противника Smile

Никой няма да карам да си разваля клана! Това може да стане само ако съответния клан лидер има желание - това беше просто вариант. Има си ally chat - лесно моежм да се саберем за парти.

Гена моля те направи една секция - клан по клан - в отделни теми, така че всеки клан лидер да постне списък с членовете с информация за тях - име, левъл, и специалност.
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 203
Age : 49
Localisation : Горна Оряховица
Registration date : 02.06.2007

Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitimeПон 27 Авг - 18:18

Имаш го!
Върнете се в началото Go down
http://tarvalon.hit.bg
moarein

moarein


Брой мнения : 9
Age : 51
Registration date : 04.06.2007

Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitimeЧет 30 Авг - 14:26

Значи дайте да се разберем да се прави прилично парти с големите левели всяка вечер - TOI или някоя катакомба. Трябва да се събират неща за А грейд. В момента всеки си играе с втори, трети и т.н. герой и тъпчем на едно място. от моя клан сме вече 5-6 човека над 70 лвл, има и бъфери.
Трябва малко организация просто.
Върнете се в началото Go down
merijein

merijein


Брой мнения : 40
Age : 44
Localisation : Pleven
Registration date : 03.06.2007

Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitimeЧет 30 Авг - 18:09

мдааааа куетовете в ТОИ и джаинтс кеив са задалжителни ако искаш нещо повече от В греид.това за кето говориш моареин го разбирам напълно обаче има 1 НО-тия неща варвят заедно с воини сееждове и раид босове а тия неща са немислими за нашто алли и веднага се сещам за 2 причини Very Happy 1.голяма разлика в лвл и 2.нмого от хората са несериозни/да не използвам по груби думи/.Иначе с 2 думи казано секи гледа себеси.



Искам да отправя 1 лека кретека към клан лидерите - ХОРА СТИГА ВЕЧЕ ЧЛЕНОВА НА ВАШИ КЛАНОВЕ СА ПРОСИЛИ ПАРИ И ИТЕМИ ОТ ДРУГИ КЛАНОВЕ.та се сещам за 1 пример които беше наскоро та:мбаза си крафти пича А итеми и други а в същтото време я въпросния човек пита фаундар кой му направи първите С фистове lol! lol! lol! СОРУ АМА ТОВА Е ЖЕСТОКАТА ИСТИНА.и още нещо се сещам Razz въпросните членове на кланове да земат да почетат малко тука защтото това е за ТЯХ---зачитаите клан лидерите си те неса за красота и имайте малко респект към по старите играчи-не оня недорасляк джамелче да ми вика че съм бил дрисльо защтото съм сигурен че ако ми е пред очите няма да посмее lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
http://bgtroopers.com
moarein

moarein


Брой мнения : 9
Age : 51
Registration date : 04.06.2007

Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitimeПет 31 Авг - 9:05

Според мен спокойно можем да ги правим тия куестове - достатъчно хора голям левел има - всичко е въпрос на желание. Относно войните - по принцип правя всичко възможно да бъдат избягвани, но пак ще кажа - няма да търпя някой да ми се прави на отворен и да ме гони от мястото където бия! Започнат ли да бият мен или някой от клана ми с карма ще приема война - изобщо не ме интересува колко е силен клана отсреща!
Върнете се в началото Go down
merijein

merijein


Брой мнения : 40
Age : 44
Localisation : Pleven
Registration date : 03.06.2007

Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitimeПет 31 Авг - 12:08

можем ама там е работата че несе правят.сички малки лвл бият за ХП зада стигнат големите.Особено интересно ми е обаче как ще правиме другите куестове в АЛ и и за S рецепти щтото сам човек неможе да ги прави а парти като гредам си прави на 2 места-в омен и в "разсадника" кога ще доиде акъла на сички нз ама за сега се мъча сам и като гредам няма много полза от това
Върнете се в началото Go down
http://bgtroopers.com
moarein

moarein


Брой мнения : 9
Age : 51
Registration date : 04.06.2007

Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitimeПет 31 Авг - 12:23

Еми и аз се мъча сам ама не става. Аз по принцип влизам вечер около 21.00-22.00 за по час два. дай да се разберем, ще се намерят хора и да ходим. Лесно можем да се съберем 7-8 човека и да направим нешщо смислено
Върнете се в началото Go down
merijein

merijein


Брой мнения : 40
Age : 44
Localisation : Pleven
Registration date : 03.06.2007

Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitimeСъб 1 Сеп - 11:36

ам аде аз вчера бях с развратените на карици и беше много гот Very Happy героя ми е силвър ренджър малко е малък 62 лвл ама с дансер върши работа
Върнете се в началото Go down
http://bgtroopers.com
merijein

merijein


Брой мнения : 40
Age : 44
Localisation : Pleven
Registration date : 03.06.2007

Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitimeВто 4 Сеп - 22:49

Моареин спокойно можеш да ми махеш клана от алли.ако ми кажеш как сам ще го направя.няма смисъл от повече напрежение.аде вв на всички



п.с.клана ми е Imperivm
Върнете се в началото Go down
http://bgtroopers.com
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 203
Age : 49
Localisation : Горна Оряховица
Registration date : 02.06.2007

Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitimeСря 5 Сеп - 0:00

Няма смисъл да се сърдиш на цялото али. Сърди се само на мен. Повече незнам ко да ти кажа, и наистина незнам ко толкова има да делите в тапата игра. Де да знам ама някои неща требва да се преглъщат.
Аре са пак аз виновен - просто знаех че ще се стигне до тук. Ам ша преглатна!
Върнете се в началото Go down
http://tarvalon.hit.bg
moarein

moarein


Брой мнения : 9
Age : 51
Registration date : 04.06.2007

Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitimeСря 5 Сеп - 6:47

Абе никой няма да махам от алито бре, какви глупости ми говорите тука.
Още от начало на всеки клан лидер преди да го присъединя обясних, че алито е за кеф - да има с кой да си кажеш приказка и да се правят партита. Просто в последно време влизам и по 30 мин пискам за парти и ми се отговаря само здрасти, голям левел си ама каде и т.н. Не визирам някой субективно - говоря по принцип.
Така че няма за какво да се сърдите или да нашпускате алито и тме подобни глупости - алито си го има и винаги ще го има ако ще да остане само моя клан вътре - аз играя играта заради приятели не заради итеми.
Айде лек ден от мен
Върнете се в началото Go down
merijein

merijein


Брой мнения : 40
Age : 44
Localisation : Pleven
Registration date : 03.06.2007

Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitimeСря 5 Сеп - 10:30

на никого не се сърдя просто ме е яд че това...................пак се беше надрусало или напило/се ми е тая/ и почна да се праи на велик/за кой ли път/.преглащал съм гена много пъти когато съм умирал или са ме убивали но пак да кажа безмисленото убиване за кеф немога да го разбера и немога да го преглътна.
Върнете се в началото Go down
http://bgtroopers.com
merijein

merijein


Брой мнения : 40
Age : 44
Localisation : Pleven
Registration date : 03.06.2007

Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitimeСря 5 Сеп - 10:33

а забравих маи да спомена че този клан бе една от малкото причини поради кито играя все още Very Happy е почти нищо май не ме задържа вече като гледам
Върнете се в началото Go down
http://bgtroopers.com
moarein

moarein


Брой мнения : 9
Age : 51
Registration date : 04.06.2007

Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitimeПон 22 Окт - 14:06

Хора, след всички приказки, които се изприказваха тук - какво стана? Бяхме се събрали да играем за кеф и т.н. - партита, ала-бала...
В момента всички силни герои се изнесоха в някакъв страничен клан само за "големи" и в алианса останаха 5-6 човека активни от всички кланове накуп...
Не че съм кой знае колко притеснен - тези които ме познават, знят че аз играта няма да зарежа, нито ще разваля алианса или клана. Съжалявам, че не мога да отделям повече време, но имам и други неща, които са доста по-важни от играта.
Относно бъдещето на алианса - алианса го има и ще продължава да го има! Скоро обаче ще махна клановете с по 1-2ма активни играчи. Затова ви предлагам - на активните хора - ако искате партита и все пак някакво съвместно циклене - идвайте в ТарВалон - все още има места.
Айде лек ден от мен Smile
Върнете се в началото Go down
merijein

merijein


Брой мнения : 40
Age : 44
Localisation : Pleven
Registration date : 03.06.2007

Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitimeНед 18 Ное - 14:01

bb and gl на алли.явно аз несъм достоен да бъда в този алианс хихихих.явно хора които крадат итеми хора които псуват в чата и хора които гледат само как да те "извозят" са по достоини ...... ами това е ......bb Smile))))
Върнете се в началото Go down
http://bgtroopers.com
Sponsored content





Цели на алианса Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Цели на алианса   Цели на алианса Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Цели на алианса
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ТНЕ WHEEL OF TIME :: ПРЕДЛОЖЕНИЯ :: ЗА РАЗВИТИЕ НА АЛИТО-
Идете на: